Luxusní interiéry

Luxusní interiéry

Potisk keramických obkladů

Potiskneme libovolné keramické obklady, buď Vámi zvoleným, nebo námi vytvořeným motivem. Při tisku jednotlivé kachličky prokládáme distančnímy křížky pro dodržení výsledných rozestupů při lepení a spárování. Po tisku se obklady pro zvýšení mechanické odolnosti lakují bezbarvým lakem. Tuto proceduru opakujeme následně po instalaci včetně spár.

Luxusní velkoplošné tapety

Vyrábíme a instalujeme velkoplošné textilní designové tapety o vysoké gramáži s libovolnou grafikou až do velikosti 10000x3100mm v jednom kuse. Při větší požadované délce plochy panelujeme, takže například na 15m stěně je pouze jeden spoj.
Instalaci provádíme včetně zaměření, stěrkování a penetrace plochy.

Unikátní skleněné obklady

Skleněné obklady na míru vyrábíme z kaleného skla. Toto se potiskne zrcadlově ze zadní strany libovolným motivem, následně zalakuje z tiskové strany bílým lakem a lepí se na zeď. Potisk ze zadní strany skla dává těmto obkladům optickou hloubku.

Designový nábytek

Nabízíme potisk buď laminovaných desek určených pro výrobu nábytku, nebo například již hotových prvků nábytku (například dveře kuchyňských linek, skříní, interiérové dveře). Potištěné prvky se pro zvýšení odolnosti ještě lakují čirým lakem.

Výběr z našich realizací

  • Keramické obklady
  • Fólie na auto vč. polepu
  • Skleněné obklady
  • Speciality